Veríme, že vesmír stvorilo Lietajúce Špagetové Monštrum

z internetu

Pevne veríme, že vesmír stvorilo Lietajúce Špagetové Monštrum.

ONO to bolo, čo stvorilo všetko, čo cítime a vidíme. Ono stvorilo svet a dalo nám pirátov. Bez kvalifikovaných pirátov nemá táto Zem budúcnosť (Brat Bukatini). Na nasledujúcich stranách vysvetlíme svoju vieru a poukážeme na chyby a slabiny inovercov. Prečítajte si prívet nášho uctievaného pápeža Pikošériho I. Upozorňujeme na skutočnosť, že globálne otepľovanie, zemetrasenia, hurikány a iné prírodné katastrofy sú priamym dôsledkom poklesu počtu pirátov od roku 1800. –

 Modlime sa:

Lietajúce Špagetové Monštrum, ktoré si na nebesiach, nech sú pochválené Tvoje prívesky, kiež prídu Tvoji piráti, nech nastane Tvoja šťava na nebi aj na šírom mori. Daj nám naše cesto každodenné dnes a odpusť nám naše ryžové gule, ako aj my odpúšťame našim šušlavcom. Nezaveď nás do Kansasu, ale osloboď nás od kreacionistov, pretože Tvoja je šťava aj syr a mäsové knedlíčky, a to naveky. Ramen.

Otázka: Zarábate na tom všetkom?

Bobby Henderson (zakladateľ CLŠM): Iste. Cirkev tiež zarába na tričkách, automobilových odznakoch, knihách a často dostáva dary. Peňazí pribúda a čoskoro si budeme môcť kúpiť prvú Pirátsku loď. Bude slúžiť ako plávajúci kostol, prístupný všetkým veriacim.

Prameň: http://www.venganza.org/about/frequently-asked-questions/

Be the first to comment on "Veríme, že vesmír stvorilo Lietajúce Špagetové Monštrum"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*